• AKCEPT CZ a.s. | Váš odborník na izolace
AKCEPT CZ a.s.

Libušská 10/222, Praha 4

Telefon

+420 241 471 033

E-mail

akcept@akcept.cz

Hydroizolační

Nátěry, tmely, lepidla

E-SHOP

Dodáváme hydroizolační nátěry, tmely a lepidla, hydroizolační stěrkové hmoty.

Izolační nátěry
Izolační nátěry
Izolační nátěry
Izolační nátěry

INDEXIT


Hydroizolační lepidla

Montážní hydroizolační lepidlo INDEXIT certifikované pro použití přímo na polystyren EPS/XPS pro lepení parapetů a klempířských prvků.

Použití: Jednosložková hydroizolační lepící hmota pro lepení plechů a kovových profilů z hliníku, mědi, titanzinku a ušlechtilé oceli k různým podkladům zejména polystyrenu.
Balení 11 kg plechovky.

Výhody použití montážního lepidla INDEXIT:
 • › jednosložkový výrobek určený k okamžitému použití
 • › vysoce tixotropní výrobek
 • › aplikace přímo na polystyren
 • › vysoká přilnavost k podkladu
 • › vynikající a trvalá adheze parapetních plechů
 • › rychlá pokládka bez větších příprav

INDEXIT

PURLASTIC


Stěrková hmota

Hydroizolační elastická vysoce tixotropní polyuretan-bitumenová jednosložková stěrková hmota, odolná UV záření s vynikající přilnavostí k podkladům.

Použití: Na ochranu stavebních konstrukcí, pro hydroizolaci teras, balkónů, dřevěných střech, základů, spodních staveb, střech, střešních plechů, betonů, koupelen, sprchových koutů, cementových panelů, sádrokartónů atd., pro opravy asfaltových lepenek a izolačních pásů.

Výhody použití materiálu PURLASTIC:
 • › vynikající přilnavost k podkladům bez použití přípravků zvyšující adhezi
 • › vynikající tepelná odolnost: provozní teplota do 80°C, max tepelný šok 150°C
 • › odolnost vůči nízkým teplotám: hydroizolační membrána zůstává pružná i při -40°C
 • › vynikající mechanické vlastnosti: vysoká pevnost, průtažnost, a odolnost proti oděru
 • › odolnost vůči chemickým vlivům
 • › parotěsná zábrana

PURLASTIC

UNOLASTIC


Hydroizolační nátěrová hmota

Certifikovaný i jako protiradonová bariéra na základy.
Elastomerická hydroizolační nátěrová hmota na vodní bázi s vysokou přilnavostí ke všem podkladům pro venkovní i vnitřní užití proti vodě a vlhkosti. (vhodný na betonový povrch, dlažby, kov, omítkoviny, dřevo, polystyren).

Použití: rekonstrukce balkónů, teras, na základy, střechy, dřevěné záklopy atd. Hydroizolace betonového podkladu, základové desky, zdí, teras atd. izolace koupelen a sprchových koutů atd.

UNOLASTIC

COVERCOL AB RAPID


Hydroizolační tmel

Rychleschnoucí dvousložkový hydroizolační tmel pro obklady a dlažby, který řeší problém hydroizolace i lepidla s vysokou přilnavostí k podkladu, velkou elasticitou a odolností proti mrazu a vysokým teplotám.

Použití: Obkládání bazénů, vodních nádrží, balkónů a teras. Kladení a upevňování dlaždic, obkladaček, lícovek, mramorových a žulových desek atd. na nové nebo stávající povrchy se starou dlažbou.

COVERCOL

ELASTOLIQUID PUR


Hydroizolační nátěrová hmota

Elastoplastomerická dekorativní hydroizolační nátěrová hmota na bázi akrylátových rezinů rozpuštěných ve vodě určená proti degradaci vlivem U.V. záření.

Použití: Ochrana polyuratanových nástřiků proti degradaci U.V. záření. Vodotěsný a voděodolný elastický ochranný nátěr na různé povrchy střech (cementoazbestové desky, beton, trapézové a pozinkové střešní dílce, asfaltové lepenky, modifikované asfaltové pásy atd.).

Výhody: ELASTOLIQUID je výrobek, který prodlouží životnost Vaší střechy (brání jejímu předčasnému stárnutí, zvyšuje odolnost vůči atmosferickým vlivům).

ELASTOLIQUID

INDESOL


Asfaltový tmel

Střešní elasto-plastický asfaltový tmel zpevněný celulosovými vlákny nanášený za studena s vysokou přilnavostí k podkladům velkou elasticitou a odolností proti mrazu a vysokým teplotám.

Použití: Pro lepení a utěsňování střešních detailů (ukončovací lemy oplechování, světlíků, komínů, přechodů a průchodů střech, odvětrávacích komínků, vpustí atd.).

INDESOL

INDEVER


Penetračně adhezní nátěr

Penetračně adhezní nátěr na bázi oxidovaného asfaltu a rychleschnoucích rozpouštědel nanášený za studena s vysokou přilnavostí k podkladům.

Použití: Penetračně adhezní nátěry zajišťují penetraci betonové podkladní konstrukce a zvyšují adhezi následně provedené vrstvy.

INDEVER

SIGOBIT G


Elastomerický tmel

Elastomerický tmel na bázi kaučuku pro utěsňování konstrukčních spár a trhlin betonových povrchů, potrubí atd.

SIGOBIT G